به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد،نشست تخصصی رابطان طرح ملی فهما و کارگاه آموزشی با محوریت فرآیند فهما و زیست بوم بچه های مسجد ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی و چایپاره برگ
برگزاری نشست تخصصی رابطان طرح ملی فهما ویِژه کانون های مساجد خوی و چایپاره

به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد،نشست تخصصی رابطان طرح ملی فهما و کارگاه آموزشی با محوریت فرآیند فهما و زیست بوم بچه های مسجد ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی و چایپاره برگزار شد.

یوسف ضیافتی، مدیر دفتر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی در این نشست در رابطه با تبیین رویداد ملی فهما، اهداف پیش‌بینی شده برای این طرح و ضرورت ثبت فعالیت ها و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه طرح ملی فهما یک طرح جدید، خوب و استاندارد است وکانون‌های مساجد هنوز آشنایی لازم را با آن ندارند نیاز است سلسله جلسات توجیهی برای کلیه کانون‌های مساجد شهرستان خوی و چایپاره برگزار شود تا مدیران و رابطین کانون‌ها با این طرح و همچنین سامانه بچه‌های مسجد آشنا شوند.

ضیافتی خاطر نشان کرد: سامانه بچه‌های مسجد یک سامانه بروز و به سهولت قابل استفاده برای بچه‌های مسجد است که راه اندازی آن صرفه‌جویی در وقت و در هزینه‌ها را به دنبال دارد. علاوه بر آن کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می توانند از این طریق سطح توانمندی خودشان را دیده و خود را ارزیابی کنند.

مدیر دفتر هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری خوی با اشاره به فعالیت‌هایی که مدیران کانون‌ها می‌توانند در سایت بچه‌های مسجد، آنها را ثبت کنند گفت: فعالیت‌های اربعین، طرح سحاب، ثبت ایده، ارسال گزارش عملکرد فعالیت‌های ملی و مذهبی، ثبت گروه فیلم، سرود و نمایش و فعالیت‌های فضای مجازی از جمله مواردی است که مدیران کانون‌ها می‌توانند در سایت بچه‌های مسجد، آنها را ثبت کنند.

وی افزود: ثبت اعضای جدید و همچنین برخی فعالیت‌های دیگر نیز از جمله امکانات این سایت است. ضمن این که ثبت این موارد و کلیه فعالیت هایی که در کانون‌ها انجام می شود، به عنوان ملاک رتبه بندی و ارزیابی کانون‌ها لحاظ می شود.

 

ضیافتی تاکید کرد: آدرس سایت بچه های مسجد به نشانی https://bachehayemasjed.ir/signin در دسترس اعضا و مدیران کانون ها قرار دارد و از این طریق می‌توانند به بخش های مورد نظر دسترسی داشته باشند.

  

درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی , اخبار ستاد عالی کانون های مساجد کشور ,
بازدید : 927
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 53 نفر مجموع امتیاز : 253

برچسب ها : نشست , فهما , کانون , فرهنگی , هنری , مساجد , خوی , چایپاره ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ